Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KOŁO FORTUNY FORTNITE

 
Nowa seria na kanale to wyzwanie związane z popularną grą koło fortuny, które będzie decydowało o moim losie w fortnite sezon 7 Challenge, w którym po każdych dwóch fragach muszę zakręcić kołem fortuny w grze fortnite, a następnie grać tylko itemami w danym kolorze jest naprawdę bardzo ciężki ze względu na wiele czynników. Po pierwsze mój ekwipunek powinien być wypełniony przedmiotami w każdym kolorze (tylko tęczowy ekwipunek fortnite challenge, a co za tym idzie w ekwipunku muszę nosić wiele niepotrzebnych itemów, które mogą mi się przydać w przyszłości po zakręceniu kołem, ale których aktualnie w ogóle nie mogę używać i tylko zabierają mi cenne miejsce w eq. Czas i miejsce kręcenia koła tak naprawdę jest losowy, nie mamy wpływu na to czy w danym momencie będziemy mieli przeciwnika na plecach, lub gdzieś w pobliżu, czy będę w tłumie ludzi na wykrzywionych wieżach, czy może w spokojnym domku na płaczącej puszczy. Mecz rozgrywany w trybie solo battle royale pełny emocji i wielu pojedynków z prosami (no może dobrymi graczami), lub bambikami (ale nie takimi default skinami jak ja xD), więc naprawdę warto, żebyś oglądał do końca

 


Jacob
 
Data pliku video: 2019-01-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola