Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CHILL STREAM! Q&A I POGADANKI Z WIDZAMI! MARLENA DOŁĄCZY KOŁO 18!

 
Rzucanie pieniądza: Dotacja: tipanddonation.com/marvecc Darmowy donate: loots.com/en/tip-jars/marvecc Kanał Marleny: youtube.com/channel/UCMUi9XeCTroaqbjQeUvUZ7A FAQ(Najczęściej zadawane pytania, na które nie odpowiadamy): 1. Jaką mam rangę? - Zapytaj Nightbota komendą !dywizja. 2. Od którego sezonu gramy w League of Legends? - Od połowy drugiego. 3. Dlaczego gramy mało rankedów? - wolimy grać z widzami i robić dla Was więcej materiałów. 4. Jak mogę zagrać? (League of Legends) - Co grę (jeżeli jest to gra z widzami) piszę jakieś hasło na czacie (np. Lux), które osoby chcące zagrać muszą napisać, aby wziąć udział w losowaniu. Jeżeli zostaniesz wylosowany masz 45 sekund na napisanie swojego nicku na czacie, w przeciwnym razie losujemy dalej. 5. Czy mogę zagrać za donejta? - W teorii nie, jednak osoby wspierające kanał mają pewnego rodzaju benefity. Sponsorzy kanału mają 3x większą szansę na wylosowanie do gry z widzami oraz TOP donatorów (złote nicki na napisach w filmach) mają przywilej jednej gry per stream bez kolejki. 6. Jak zostać sponsorem? - Konieczne jest przejście na Youtube Gaming i kliknięcie przycisku "Sponsoruj" lub "Wesprzyj". 7. Jak pojawić się na napisach początkowych na materiałach? - Znajduje się tam pierwsze 60 osób z dotacji. Dodatkowo znajdują się tam Sponsorzy kanału oraz 3 pierwsze osoby, które w danym miesiącu wysłały najwięcej lootsów. 8. Dlaczego mój loots się nie pojawił? - Lootsy działają na zasadzie kolejkowania, jeżeli teraz go wysłałeś/wysłałaś, leci on na koniec kolejki i czeka na swój moment. 9. Jak mogę korzystać z emotek kanałowych? - Tutaj konieczny jest sponsor. Nie jest to nasze widzimisie, ale niestety tak działa emotkowanie na Youtube. 10. Czy mam szansę pojawić się na odcinku? - Tak, wystarczy, że wbijesz do grupy na Facebooku i będziesz pilnował pojawiania się tego typu postów. 11. Na jakim sprzęcie streamujemy? - GTX 970 Gaming, i5-4690 3,5GHZ, 16GB RAM DDR3, Dysk ADATA SSD 128 oraz 2x dyski HDD 1 TB oraz 3 TB, 2 monitory - LG oraz Iiyama, myszka Roccat Kone XTD, Kamerka Logitech C920 HD, Mikrofon Blue Yeti. 12. Kiedy są streamy? - Codziennie lub co drugi dzień. 13. Czy mogę dodać Was do znajomych? - Niestety już nie przyjmujemy, no może bardzo rzadko i to tylko stałych widzów. TEAM SPEAK: marvecc.net-speak.pl Strona na FB:facebook.com/Marvecc/?fre... Grupa na FB:facebook.com/groups/18650... REGULAMIN: 1. Nie piszemy wielkimi literami 2. Zakaz spamowania 3. Nie wklejamy linków na czacie 4. Zabronione jest obrażanie kogokolwiek w jakikolwiek sposób 5. Czat to nie targowisko, nie sprzedajemy tutaj kont, gier ani nie oferujemy boostingu 6. Zabronione jest także reklamowanie innych streamów/stron internetowych/fanpage 7. Nie używamy samych emotikonek - jest to uznawane za spam Komendy nightbota: !grupa !dotacja !dywizja !napisy !sponsor !ts !kisiel !zbudujsię Emotki: :mrvlepszy: :mrvpogszin: :mrvAntoś: :mrvNightbot: :mrvpogchamp: :mrvJanusz: :mrvMeow: Support the stream: streamlabs.com/marvecc

 


Marvecc
 
Data pliku video: 2018-09-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola