Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie dla biznesu”

Data publikacji: 2014-02-19, Data modyfikacji: 2014-02-19
A A AWydrukDrukuj  
 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej  do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. „Wsparcie dla biznesu”

Na spotkaniu przedstawione zostaną możliwości pozyskania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Omówione zostaną także prawa i obowiązki przedsiębiorcy oraz prawne aspekty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 25 lutego (wtorek) 2014 r. w godzinach 9:00-11.50 w Starostwie Powiatowym w Koninie, Aleje 1 Maja 9, 62-510 Konin, sala 252 (I piętro).

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do 24 lutego 2014 r. mailowo na adres: konin.wrpo@wielkopolskie.pl, telefonicznie  pod numerem  63 240 32 76 lub osobiście w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie w godzinach 8:00-15:30.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacji w sprawie spotkania udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, który organizuje to spotkanie obejmuje swoim zasięgiem obszar miast i powiatów: koniński, słupecki, kolski, turecki.


Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Starostwo Powiatowe w Koninie
Al. 1-go Maja 9
62-510 Konin
Tel.(063) 240 32 76
Fax: (063) 2403223
e –mail: konin.wrpo@wielkopolskie.pl
Serwis informacyjny:
www.wrpo.wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.funduszeeuropejskie.wielkopolskie.pl

UM Koło, Źródło artykułu: www.kolo.pl, Autor zdjęć: UM Koło
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola