Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

043 - Co z tym kołem? Koło podporowe, manewrowe przyczepy

 
Patronite - patronite.pl/kapitanprzyczepa Zrzutka - zrzutka.pl/rd54dw Dzisiaj będziemy rozmawiać na temat kółka podporowego ( koła manewrowego) Zastanawiałem się co powinno robić się z kółkiem manewrowym podczas jazdy. Zadzwoniłem do paru sprzedawców, konstruktorów i instytucji, aby podpytać się co robić. Czy powinno się te koło demontować na czas jazdy lub w jakiej pozycji powinno być ustawione. Jak się dowiedziałem zdania są podzielone, niektórzy mówią że koło ma być przy dyszlu podniesione do góry, inny że tego koła nie powinno tam być. Pewnym jest że gdy kółko będzie pozostawione na dyszlu to przyczepa po odłączeniu skręci na pas przeciwny lub na pobocze. Dowiedziałem się że z reguły ludzie nie wymontowują tego kółka podporowego na czas jazdy. Mów pierwszy rozmówca ostatecznie stwierdził że najlepiej koło zdemontować na czas jazdy. W kolejnej firmie powiedzieli że przyczepa powinna zostać skierowana na pobocze po odłączeniu się od auta. Kolejne 2 firmy powiedziały że odpiszą mi na email po skonsultowaniu się z fachowcami. Ostatni fachowiec powiedział że ich firma zaleca demontowanie kółka podporowego na czas jazdy, ponieważ były przypadki kiedy źle dokręcone kółko opadało na ziemię i uderzało w przeszkodę, wyrywając mocowanie lub główkę haka. Patronite - patronite.pl/kapitanprzyczepa Zrzutka - zrzutka.pl/rd54dw Strona Internetowa - kapitanprzyczepa.pl Oprawa wizualna kanału - Kuba Qbi Strumiński - behance.net/gallery/36026517/showreel Facebook - fb.me/KapitanPrzyczepa Instagram - instagram.com/kapitanprzyczepa/ Przyczepa - Bailey Peagan Champagne 2003r Panel słoneczny 130 W Akumulatory 110 ah oraz 85 ah = 195 ah Kamera pierwsza - Sony A6500 + Sigma 16mm f/1.4 Kamera druga - GoPro6 DRON - DJI Phantom 4 PRO Projekt i budowa strony internetowej - freshmouse.pl Jak chcesz dorzucić się do kosztów tworzenia odcinków (gaz, urządzenia pomiarowe, paliwo, baterie itp ) to wrzuć parę złotych tutaj 41 1140 2004 0000 3102 7824 3591

 


Kapitan Przyczepa
 
Data pliku video: 2018-12-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola