Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tony cebuli w starorzeczu Wisły - Zławieś Wielka koło Torunia

 
Sprawdź gdzie to jest google.com/maps/place/53%C2%B004'52.9%22N+18%C2%B018'05.0%22E/ malpka 53.0862497,18.2872717,8622m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d53.081351!4d18.301399?hl=pl Wydawałoby się, że Zławieś Wielka jest na Marsie lub Księżycu. Niestety jest kilkanaście kilometrów od Torunia i Bydgoszczy. W cebulowym bagnie regularnie topią się sarny, lisy i łabędzie. Co się stanie gdy trucizna trafi do Wisły lepiej nie myśleć. Jak to mówią takie rzeczy tylko w Polsce... ✔DOŁĄCZ DO MNIE! - youtube.com/channel/UCf5noRUJ0bqtZb3tHiz48og?sub_confirmation=1 ►Wsparcie dla kanału paypal.me/pools/c/80gbdAVjnZ ✪ Facebook facebook.com/wedkatstwospinningowe/ ✪ Grupa facebook.com/groups/wedkarskakorba/ ✪ Instagram instagram.com/kowalczyk_sebastian/ Koszulki Wędkarskiej Korby i gadżety z logiem Uwalniam Okazy tutaj - wedkarskakorba.cupsell.pl Co jakiś czas wysyłam Wam paczki. Teraz paczkę możecie również wysłać do mnie. Paczkę o wędkarskiej zawartości (będzie rozpakowana na filmie) wyślij na poniższy adres: Sebastian Kowalczyk Dom Wędkarza redakcja Wiadomości Wędkarskie ul. Twarda 42, 00-831 Warszawa

 


Wędkarstwo Sebastian Kowalczyk
 
Data pliku video: 2018-05-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola