Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SAJMON MÓWI Z YOUTUBERAMI!!, ZBIERAMY NA KOZAK ITEM! - Koło Fortuny - Konkursy

 
Mendi: youtube.com/user/damelon11 Piter: youtube.com/user/Survivor12ful Gracek: youtube.com/user/gracjan000084 ------------------------------------------------------------------------------- Jeśli wyślesz donate 20zł+ to zakręcisz kołem z nagrodami!!!! DONATE: tipanddonation.com/fairout SMS/PSC/inne ------------------------------------------------------------------------------- NOWA OPCJA NA STREAMACH - SPONSOR gaming.youtube.com/channel/UC9bk2VgkRnj32zE9brWv-EA Co daje sponsor? - ranga na discordzie - dodanie do znajomych - wbijanie przed wszystkimi na server - możliwość wystąpienia na odcinku - super kolor oraz kozackie emotki na czacie ------------------------------------------------------------------------------- INSTAGRAM: instagram.com/karol_official1/ Discord: discord.gg/2F9hNRy Skype: Fairout Rblx GRUPA NA ROBLOX: roblox.com/groups/group.aspx?gid=3601003 Mail- fairout malpka wp.pl ------------------------------------------------------------------------------- SERVER: roblox.com/games/606849621/Jailbreak?privateServerLinkCode=U1OVi_3i5d1J2gv_2EFScUn-wzE9nJlv ------------------------------------------------------------------------------- Support the stream: streamlabs.com/fairoutrblx

 


FairOut
 
Data pliku video: 2018-08-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola