Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowali akcję „Zima z LOK”

Data publikacji: 2014-03-05, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Tegoroczna akcja „Zima z LOK 2013/2014” była głównym tematem ostatniego w karnawale składkowym spotkaniu Rady Klubu LOK „Kolska Starówka” w Kole i przyjaciół w świetlicy klubu przy ul. Pułaskiego 8. Ocena działalności klubu w tym aspekcie była pozytywna.

Pomimo niewielkich środków finansowych niezbędnych do organizowania zajęć w klubie, w czasie ferii zimowych, dla dzieci i młodzieży z udziałem osób dorosłych, udało się zorganizować choinkę noworoczną dla ponad 20 dzieciaków, konkursy strzeleckie z broni pneumatycznej oraz wyjazd do Poznania do Teatru Animacji na spektakl „CALINECZKA”.
 
Podczas każdej z tych imprez młodzi uczestnicy częstowani byli słodkim poczęstunkiem. Uczestnicy konkursów strzeleckich dodatkowo otrzymywali nagrody rzeczowe. W imprezach organizowanych przez klub wzięły udział dzieci i młodzież w łącznej liczbie 72 osób.
 
W 2014 roku w ramach działalności klubu zaplanowano m.in. tradycyjnie konkursy strzeleckie z pneumatyka, rajdy rowerowe w czasie tegorocznych wakacji letnich, II półkolonie „Na półmetku” oraz wycieczkę autokarową, jednodniową do atrakcyjnej miejscowości. W zależności od posiadanych środków finansowych, wstępny, klubowy program wypoczynku i rekreacji będzie wzbogacony o inne atrakcyjne zamierzenia.

UM Koło, Źródło artykułu: www.kolo.pl, Autor zdjęć: UM Koło
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola