Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Moja ulubiona postać z baśni" - konkursy dla przedszkolaków

Data publikacji: 2014-01-24, Data modyfikacji: 2014-01-24
A A AWydrukDrukuj  
 

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice! Od dnia 20 stycznia 2014 roku rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń dzieci pięcioletnich i sześcioletnich do udziału konkursach pod tytułem: "Moja ulubiona postać z bajki". Ogłoszone dziś przez naszą szkołę konkursy znajdą swój finał i rozstrzygnięcie podczas tegorocznego Dnia Otwartych Drzwi. 
 
Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci z miasta Koła w wieku 5 i 6 lat do udziału w konkursach pod tytułem: "Moja ulubiona postać z bajki".
 
Konkurs pierwszy - plastyczny, polega na wykonaniu w dowolnej technice (format A-4) pracy przedstawiającej postać z baśni. Regulamin i szczegóły konkursu plastycznego do pobrania - TUTAJ. Pamiętajmy, by prace dostarczone zostały do siedziby Zespołu Szkół nr 1 w Kole przy ul. Poniatowskiego w Kole do 17 lutego 2014 r. Prosimy też rodziców, by wypełnili zgodę na udział dziecka w konkursie - do pobrania TUTAJ.
 
Konkurs drugi polega na przygotowaniu i zaprezentowaniu najciekawszego przebrania - stroju ulubionej postaci baśniowej. Prezentacja wszystkich strojów oraz wybór najpiękniejszych odbędzie się podczas Dnia Otwartych Drzwi w Zespole Szkół nr 1 w Kole, o których terminie poinformujemy Państwa telefonicznie. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody, a pozostali uczestnicy - upominki. Regulamin konkursu do pobrania - TUTAJ. Także w tym przypadku prosimy, by rodzice dzieci wyrazili zgodę na udział w konkursie - do pobrania TUTAJ.
 
W razie pytań prosimy kontaktować się z organizatorami pod numerem telefonu 63 26 16 771, mailowo - zs1kolo@wp.pl oraz w siedzibie szkoły przy ul. Poniatowskiego 22.
 
Serdecznie zaprasza Zespół Szkół nr 1 w Kole

UM Koło, Źródło artykułu: www.kolo.pl, Autor zdjęć: UM Koło
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola