Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert „Wszyscy chcą kochać”

Data publikacji: 2014-02-28, Data modyfikacji: 2014-02-28
A A AWydrukDrukuj  
 

Romantyczny, wzruszający do łez, a jednocześnie pełen humoru. Sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Kole wypełniła się w dniu wczorajszym po brzegi publicznością, która przybyła na koncert „Wszyscy chcą kochać”. Organizatorem koncertu był Zespół Szkół nr 1 w Kole oraz kolski MDK.

Zimowe koncerty dla mieszkańców miasta stają się powoli tradycją szkoły. Tegoroczny zimowy koncert nawiązywał tematyką do niedawnych „walentynek” i nosił tytuł „Wszyscy chcą kochać” Na scenie, podczas dwugodzinnych występów swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie zerówki, młodszych i starszych klas Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole oraz Gimnazjum nr 3  – czyli szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Poniatowskiego w Kole. Wystąpili także absolwenci placówki oraz zespół wokalny Studia Piosenki działający przy Miejskim Domu Kultury.

Różnorodność form artystycznego przekazu zachwyciła publiczność: piosenki (od klasycznych po rap), tańce, wiersze, scenki kabaretowe przeplatane były filmami, na których najmłodsi – dzieci i młodzież oraz starsi - rodzice i dziadkowie odpowiadali na pytanie „Co to jest miłość”. Było romantycznie, wzruszająco, lecz także wesoło i dowcipnie. Przedstawienie było najwyższej próby: warto podkreślić znakomitą interpretację tekstów przez wykonawców, wysoki poziom wokalistów i wokalistek, a całości dopełniały fantastyczne efekty świetlne.

O wykonawcach, których była prawie setka, nie zapomnieli rodzice z Rady Rodziców szkoły: każdy z młodych artystów otrzymał słodki upominek. To był niezapomniany wieczór...

UM Koło, Źródło artykułu: www.kolo.pl, Autor zdjęć: UM Koło
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola