Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert naszej orkiestry z udziałem kabaretu RAK

Data publikacji: 2014-01-06, Data modyfikacji: 2014-01-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Nie po raz pierwszy wystąpili w Kole, i nie po raz pierwszy z orkiestrą, a mimo to artyści z kabaretu RAK bardzo chwalili sobie udział w XI Koncercie Noworocznym Orkiestry Dętej OSP w Kole. – Jesteśmy mile zaskoczeni poziomem orkiestry, która przygotowała piękne aranżacje do naszych piosenek, teraz musimy dostosować nasz poziom do nich – powiedział tuż przed koncertem Krzysztof Hanke. Mówiąc o swoim kabarecie przyznał, że jego pomysły są rodem z Górnego Śląska i tak już zostanie, a odkąd do grupy dołączył Krzysztof Respondek wszyscy chwalą, że Rak pięknie śpiewa.

Przypomnijmy, że artyści: Grzegorz Poloczek, Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, członkowie kabaretu RAK z Rudy Śląskiej byli gwiazdami Koncertu Noworocznego Orkiestry Dętej OSP w Kole. Niegdyś występowali bez gości, w Miejskim Domu Kultury, zawsze przy pełnej sali. Od kilku lat nasi muzycy zapraszają do wspólnych projektów sławy, w ubiegłym roku przygotowali przecież show z udziałem Zbigniewa Wodeckiego. Impreza miała miejsce w hali MOSiR, bowiem żaden inny kolski obiekt nie pomieściłby rzeszy słuchaczy, którzy przybyli na to niecodzienne przedsięwzięcie. Artyści nie zawiedli publiczności. Zaprezentowali 6 piosenek przeplatanych miniskeczami, monologami, rozmowami z publicznością, szybko łapiąc kontakt z widownią.

UM Koło, Źródło artykułu: www.kolo.pl, Autor zdjęć: UM Koło
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola