Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ferie w SP 4 w Kole

Data publikacji: 2014-02-06, Data modyfikacji: 2014-02-06
A A AWydrukDrukuj  
 

W czasie ferii zimowych, 3 lutego 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Kole nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Elżbieta Łuczak i Izabela Woźniak postawili na aktywność w gronie rodziny. W ramach Ogólnopolskiej Akcji MEN „Ćwiczyć każdy może” zorganizowali zajęcia dla najmłodszych uczniów oraz ich rodziców. Rodzice wraz ze swoimi pociechami bawili się na torze przeszkód i uczestniczyli w aerobiku.  Zadania wcale nie były łatwe. Dzieci znakomicie skakały przez skrzynię, wykonywały przewroty w przód, wspinały się po drabinkach, chodziły po równoważni, skakały na skakankach, piłkach, rzucały do celu na punkty, a wszystko to z udziałem naszych wspaniałych rodziców, którzy wspierali swoje pociechy, dawali wzór jak pokonać przeszkody. Z kolei dzieci mogły wspierać swoich rodziców w aerobiku, prowadzonym przez wykwalifikowaną osobę, panią Beatę Kołodziejczak.  W takt muzyki  wszyscy wytrwale wykonywali ćwiczenia, w układzie choreograficznym dostosowanym dla każdego. Wszyscy  bawili się znakomicie.

UM Koło, Źródło artykułu: www.kolo.pl, Autor zdjęć: UM Koło
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola