Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dorota Szelągowska i 5 sposobów na - W KOŁO DEKORACJI #4

 
ZOBACZ JAK WYPADLIŚMY W INNYCH ODCINKACH: youtube.com/watch?v=PbDwlVMyTwo&index=3&list=PLoBbBWWrbXKbeaPwbhf_PP9Kx2SaysHln&t=0s Cześć! Zapraszamy do kolejnego odcinka „W koło dekoracji”, gdzie po raz kolejny Dorota Szelągowska wraz z ekipą 5 Sposobów Na zmierzą się z wyzwaniami jakie otrzymają w losowaniu. W tym odcinku poznacie kolejne zaskakujące dekoracje i ozdoby do domu oraz mieszkania, które samodzielnie będziecie mogli wykonać. Jeśli chcecie zapełnić swoje puste ściany, zmienić wystrój pokoju oraz wykorzystać stare przedmioty, to koniecznie zobaczcie ten odcinek ARTYSTYCZNY OBRAZEK 3:09 SZYBKA PRZEMIANA WAZONU 4:23 MAPA ŚWIATA Z LISTEWEK 6:54 - mapa z wymiarami: files.castorama.pl/pilot/kolo-dekoracji/2018/12/07/projekt-mapa-swiata.pdf LEWITUJĄCA DEKORACJA 9:00 Gazetka promocyjna: castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

 


Castorama Polska
 
Data pliku video: 2018-12-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola