Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DEZERTER wystąpił na scenie kolskiego MDK-u

Data publikacji: 2014-03-05, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

W ostatnię sobotę karnawału, Malinowa Mamba oraz MDK w Kole przygotowali nieco ostrzejszą rozrywkę dla mieszkańców naszego miasta.

Na scenie kolskiego emdeku zaprezentowały się dwa zespoły, SZAJBA z Poznania oraz legendarny DEZERTER. Organizatorzy przygotowali 250 biletów na to wydarzenie, sprzedać udało się 237, co uważają za sukces. Organizując ten koncert chcieliśmy powrócić do naszych lat młodzieńczych w których wiele osób z Koła słuchało takiej muzyki. Na koncercie spotkało się wiele osób, które nie widziały się kilkanascie lat, odżyły stare wspomnienia i przyjaźnie.

Z okazji koncertu nasze miasto odwiedzili goście m.in z Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Mińska Mazowieckiego, Kutna, Konina Turku. Członkowie zespołów podkreślali iż atmosfera podczas koncertu była niesamowita a kolska publiczność wspaniała. Dzięki koncertowi miasto Koło zaistniało choć na chwilę na koncertowej mapie Polski. Jak widać po frekwencji jest duże zapotrzebowanie na koncerty w Kole, nie tylko plenerowe. Malinowa Mamba zapowiedziała, że będzie się starała kontynuować organizację takich koncertów w naszym mieście.

W imieniu organizatorów chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom koncertu, to dzięki takim ludziom jak Wy, którym chce się przyjść na koncert można takie imprezy w Kole organizować.

UM Koło, Źródło artykułu: www.kolo.pl, Autor zdjęć: UM Koło
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kolski - powiat we wschodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kole. W skład powiatu wchodzą gminy: Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Koło, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały i Przedecz, obejmując powierzchnię 1011,03 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Warta z dopływami (Kiełbaska, Ner, Rgilewka i Warcica), jeziora (Brdowskie, Lubotyńskie i Przedeckie), rezerwat przyrody „Kawęczyńskie Brzęki” oraz rezerwat faunistyczny. Wśród zabytków wymienia się: pałac w Karszewie, pałac eklektyczny z II połowy XIX wieku w gminie Kościelec,  ruiny gotyckie z XIV wieku w Kole, ruiny zamku z XV wieku w gminie Grzegorzew, zespół dworski w Ozorzynie, drewnianą dzwonnicę w Kłodawie, Basztę z 1360 r. w gminie Przedecz, obóz zagłady w Chełmnie n/ Nerem, liczne zabytkowe kościoły oraz muzea ( Muzeum Technik Ceramicznych w Kole, Muzeum Okręgowe w Przedczu czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z filią w Kościelcu).

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle. Na jego terenie występują złoża węgla brunatnego i soli kamiennej. W powiecie kolskim działają znane w całej Polsce: Zakłady Mięsne „Sokołów”, Sanitec Koło czy kopalnia soli w Kłodawie.

  Przez powiat przebiega autostrada A2, droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa nr 113.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola